SIÓDMY DZIEŃ PROJEKTU!!

    Dzień 16.09.2017r. rozpoczęliśmy od warsztatów prowadzonych przez dziewczyny z Ukrainy. Zrobiliśmy spódniczki i naszyjniki z worków na śmieci, bransoletki i naszyjniki ze słomek oraz bransoletki z zawleczek od puszek.Stworzyliśmy także ramki na zdjęcia z kartonów i koszyki z wikliny papierowej. Po południu wykonaliśmy meble z palet, które pomalowaliśmy na narodowe kolory. Następnie podzieliliśmy się na grupy, gdzie w każdej był jeden Polak i troje Ukraińców., po czym udaliśmy się na grę terenową.

Uczestnicy otrzymali mapy Nasielska z zaznaczonymi punktami, na których mieli do wykonania zadania związane z segregacją i recyklingiem, które swoją drogą bardzo szybko i dokładnie wykonali. Po powrocie odbył się konkurs na króla i królową papieru, gdzie jurorzy nie byli w stanie wybrać 1 miejsca, ponieważ wszystkie kreacje były niezwykle oryginalne i piękne. Nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań. 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”206″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]