ÓSMY DZIEŃ PROJEKTU!!!

Dzień 17.09.2017r. rozpoczęliśmy od generalnych porządków i przygotowania auli na wystawę. Rozłożyliśmy stoły i przynieśliśmy brakujące elementy. Następnie zaczęliśmy pracę nad projektowym kalendarzem i wybraliśmy do niego zdjęcia przestawiające wykonane przez nas podczas projektu przedmioty.Do każdego zdjęcia wszyscy dodaliśmy krótki komentarz.

Zajęło to dosyć sporo czasu, ale byliśmy usatysfakcjonowani naszą pracą. Najbardziej interesujące było dla nas popołudnie, ponieważ każdy z nas zabierał do swojego domu kolegę lub koleżankę z Ukrainy, z którym jadł obiad. Potem wykorzystaliśmy wolny czas i oprowadzaliśmy ich po mieście, zabraliśmy na kręgle, basen czy zakupy. Około godz. 18:00 spotkaliśmy się wszyscy w hotelu i rozmawialiśmy o niezwykle minionym dniu. Po kolacji świetnie bawiliśmy się na dyskotece. Nie możemy doczekać się jutrzejszej wystawy i mamy nadzieję że wielu chętnych nas odwiedzi.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”203″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]