SZÓSTY DZIEŃ PROJEKTU!!!

Dzień 15.09.2017r. zaczęliśmy od warsztatów upcyklingowych prowadzonych przez p. Rusłanę Dzilińską. Zrobiliśmy lampiony ze starych słoików, opaski z kwiatkami i obrazki przestrzenne z drewna, gwoździ i kwiatów wykonanych z opakowań po jajkach. Byliśmy pod wielkim wrażeniem co można zrobić z niepotrzebnych odpadów.

Około godz 14:00 pojechaliśmy do Ciechanowa na kręgle, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Miłym zaskoczeniem było zobaczenie wystawy grafiki gobelinów nawiązujących do sierpnia 1944r. w Centrum Kultury I Sztuki W Ciechanowie. Wieczorem odbyła się dyskoteka etnograficzna na której każdy przedstawił się w narodowych strojach. Po udanym dniu udaliśmy się do pokoi.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”201″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]