OSTATNI DZIEŃ PROJEKTU!!!

Dzień 19.09.2017r. był dla nas trochę smutny z powodu zakończenia projektu. Przed południem oficjalnie pożegnaliśmy się na auli, gdzie otrzymaliśmy certyfikaty uczestnictwa, dyplomy za udział w konkursach, dyplomy uznania dla wybranych osób za prace nad projektem i drobne słodkości.

Wzięliśmy udział w badaniu ewaluacyjnym (balon i gadająca ściana), w którym każdy mógł wskazać słabe i mocne strony projektu. Następnie z całego serca podziękowaliśmy koordynatorowi projektu p. Małgorzacie Marciniak, dyrektorce szkoły p. Magdalenie Janiszewskiej, przewodniczącemu NGO p. Vadymowi Pylypenko oraz dyrektorce partnerskiej szkoły p. Larysie Ostapovetsowej. Obejrzeliśmy film przedstawiający nasze poczynania projektowe, wspólnie spędzony czas i momenty, które były zabawne i wzruszające. Po przerwie obiadowej porządkowaliśmy aule i spędziliśmy ostatnie, wspólne chwile w hotelu. Wielu z nas wzruszyło się podczas pożegnania, a trzy uczestniczki wraz z p. Marciniak odwiozły gości do Warszawy Zachodniej. Tam z wielkim żalem i ze łzami w oczach pożegnaliśmy naszych przyjaciół. Tak zakończyliśmy 10-dniowy projekt wymiany młodzieży. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego przedsięwzięcia. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”209″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]