Uroczyste zakończenie roku szkolnego III LO

20160429_135445 W dniu 29 kwietnia 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy III LO.Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu Polski, następnie przekazano Sztandar Szkoły nowemu pocztowi. W jego skład weszli następujący uczniowie klasy I LO: chorąży Tomasz Chromiec, asysta Karolina Modzelewska, asysta Dorota Podgrudna.

 W dalszej części pani Dyrektor Danuta Białorucka wygłosiła przemówienie, gdzie pełna obaw, jednocześnie nadziei, że młodzi ludzie zrozumieją swoje postępowania, wyciągną wnioski i z pokorą wkroczą w dorosłe życie.Najważniejszym punktem uroczystości było rozdanie świadectw, nagród, dyplomów i podziękowań. Nagroda dla najlepszego absolwenta LO w  3-letnim cyklu trafiła do rąk Kamila Borzym – dwukrotnego stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Świadectwo z wyróżnieniem oraz wzorowe zachowanie otrzymał  Krzysztof Komorowski, który w klasie 3 LO uzyskał najwyższą średnią. Cezary Ruciński – wyróżniający się niezwykłą kulturą osobistą,  otrzymał nagrodę książkową za godne sprawowanie funkcji chorążego Pocztu Sztandarowego Szkoły.  Iwona Kościuk otrzymała dyplom za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie z języka rosyjskiego, II miejsce zajął Krzysztof Żmijewski.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy II LO pod kierunkiem sorki Agnieszki Wyrwich-Koseli oraz sora Fryderyka Laskowskiego. Warto wspomnieć, że uczniowie świetnie wcielili się w rolę starszych kolegów i koleżanek. Maturzyści otrzymali pamiątkowe kubki. Zachęcamy do obejrzenia filmu z uroczystości.