Sukces Natalii Łyczkowskiej w etapie okręgowym

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Podobnie jak w poprzednich latach, 16 grudnia 2016 r., w Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się rejonowy etap XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia 2016/17, organizowanej przez Zarząd Główny PCK. Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kreowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia. W tym etapie konkursu największą wiedzą wykazała się Natalia Łyczkowska, uczennica kl. II LO. Pokonała przybyłych przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu nowodworskiego, zajmując I miejsce. W ten sposób stała się reprezentantką naszego powiatu w etapie okręgowym.

Zgodnie z regulaminem w ramach etapu okręgowego Natalia przeprowadziła akcję promującą zdrowie pod hasłem „Rozkwitaj zdrowiem” oraz napisała test sprawdzający jej wiedzę. Finał etapu okręgowego odbył się 24.03.2017r. w siedzibie PCK w Warszawie. Nasza reprezentantka zajęła III miejsce. Opiekę nad uczennicą sprawowały: nauczyciel biologii Zofia Truszkowska i opiekun Szkolnego Koła PCK Ewa Żołnierzak.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”157″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]