ŚLUBOWANIE KLASY I LO!

Dnia 06.10.2017r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klasy I LO. Uroczystość rozpoczęła się na auli od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli. Następnie uczniowie klasy I LO złożyli ślubowanie.

Po nim wysłuchaliśmy krótkiego przemówienia pani dyrektor i gospodarza 1 klasy. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, którą przygotowała p. Ewelina Kuczborska wraz ze swoimi wychowankami. Uczniowie wraz z sorką recytowali podniosłe, poważne wiersze. Na koniec wszyscy życzyliśmy pierwszakom sukcesów w nauce i przeżycia niezapomnianych wrażeń w naszej szkole.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”212″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]