Champagnole – projekt Erasmus+

15.11 Wtorek. Dzień zaczął się dwugodzinną wycieczką autokarem do Besancon, w którym zwiedzaliśmy Cytadelę z przewodnikiem. Po południu wyjechaliśmy do Arc-en-Senans gdzie znajdowało się Muzeum soli w kształcie łuku. Dostaliśmy wtedy karty pracy do zrobienia w grupach,  które były wcześniej ustalone. I po wypełnieniu kart wróciliśmy do Champagnole. I tak skończył się wtorek.

 

16.11 Środa. Prezentowaliśmy plakaty o tematyce ” pasywny do ” prace były zaskakujące. Następnie wzięliśmy się za projektowanie domów. Każda grupa musiała zrobić dwa modele jeden komputerowo w 3D I makietę. Po południu zwiedzaliśmy Champagnole I mieliśmy spotkanie z burmistrzem w ratuszu. Wieczorem była dyskoteka.

 

18.11 Piątek. Dzień zaczął się bardzo pracowicie. Po jednodniowej przerwie wróciliśmy do robienia naszych modeli domów w wersji komputerowej w 3D oraz jako makiety. Po przerwie na kawę grupy naniosły na swoje prace ostatnie poprawki i każda z grup prezentowała swoją pracę. Po prezentacji i opisaniu przez każdą grupę. Po południu każda z grup została nagrodzona według głosów wśród uczniów. Następnie główni prowadzący wręczali nam Certyfikaty i zaprosili do grupowego zdjęcia aby uwiecznić nasze wspólne zgromadzenie.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”134″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]