Oferta edukacyjna gimnazjum

Klasa ogólna z rozszerzonym językiem angielskim

oraz językiem niemieckim:

 


Zajęcia uzupełniające (do wyboru) :

  • matematyka na wesoło
  • zajęcia teatralno-wokalne
  • warsztaty dziennikarskie
  • klub przyrodnika

Klasa ogólna z dodatkową liczbą godzin z języka angielskiego i niemieckiego, oparta na innowacji pedagogicznej „Języki obce?- Już nie obce!”. Przeznaczona jest dla uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z rozszerzonymi językami obcymi w liceum.

Uczniowie tej klasy będą rozwijać swoje pasje i umiejętności językowe, biorąc udział w ciekawych projektach edukacyjnych, konkursach językowych i artystycznych w języku angielskim i niemieckim. Ponadto zaproponujemy uczniom udział w przedstawieniach teatralnych, projekcjach filmowych w języku angielskim i niemieckim oraz wyjazdowych warsztatach językowych w ramach programu „Szkoła Liderów – Euroweek”.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru zajęć uzupełniających rozwijających kreatywność i pasje twórcze uczniów, poprzez udział w wybranych przez ucznia warsztatach i realizację zewnętrznych projektów edukacyjnych.

Klasa o profilu językowym w naszej szkole to ogromna szansa dla młodych ludzi. To rewelacyjna zabawa pod okiem profesjonalnych nauczycieli, którzy uczą kreatywnego wzbogacania języka obcego poprzez doświadczenie i konstruktywne spojrzenie na świat.