Champagnole – projekt Erasmus+

15.11 Wtorek. Dzień zaczął się dwugodzinną wycieczką autokarem do Besancon, w którym zwiedzaliśmy Cytadelę z przewodnikiem. Po południu wyjechaliśmy do Arc-en-Senans gdzie znajdowało się Muzeum soli w kształcie łuku. Dostaliśmy wtedy karty pracy do zrobienia w grupach,  które były wcześniej ustalone. I po wypełnieniu kart wróciliśmy do Champagnole. I tak skończył się wtorek.

 

16.11 Środa. Prezentowaliśmy plakaty o tematyce ” pasywny do ” prace były zaskakujące. Następnie wzięliśmy się za projektowanie domów. Każda grupa musiała zrobić dwa modele jeden komputerowo w 3D I makietę. Po południu zwiedzaliśmy Champagnole I mieliśmy spotkanie z burmistrzem w ratuszu. Wieczorem była dyskoteka.

 

18.11 Piątek. Dzień zaczął się bardzo pracowicie. Po jednodniowej przerwie wróciliśmy do robienia naszych modeli domów w wersji komputerowej w 3D oraz jako makiety. Po przerwie na kawę grupy naniosły na swoje prace ostatnie poprawki i każda z grup prezentowała swoją pracę. Po prezentacji i opisaniu przez każdą grupę. Po południu każda z grup została nagrodzona według głosów wśród uczniów. Następnie główni prowadzący wręczali nam Certyfikaty i zaprosili do grupowego zdjęcia aby uwiecznić nasze wspólne zgromadzenie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments